tanie bilety lotnicze do Nowego Jorku
TANIE LOTY DO NOWEGO JORKU
Bilety lotnicze do Nowego Jorku. Tanie loty.
 
400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Lotniska w Nowym Jorku

W Nowym Jorku znajdziemy trzy lotniska. Wszystkie trzy generują największy ruch lotniczy w USA.

Port lotniczy Nowy Jork-JFK, zwany także portem lotniczym im. Johna F. Kennedy'ego. Lotnisko usytuowane jest w znanej dzielnicy Queens. Jest największym i zarazem obsługującym najwięcej lotów do i z Nowego Jorku. Port składa się z aż ośmiu terminali oraz terminalu Cargo.
W obrębie lotniska znajdziemy wszelkie możliwe usługi, których poszukiwać może turysta, punkty informacyjno - usługowe, w których wynajmiemy samochód, dowiemy się, gdzie można przenocować. JFK jest bardzo dużym portem lotniczym, ale jednocześnie jest doskonale zorganizowanym infrastrukturalnie i "odnalezienie się" tam nie powinno dla nikogo stanowić problemu. sprawdź ofertę na tanie loty.

Port lotniczy Newark-Liberty jest lotniskiem oddalonym 15km od serca Nowego Jorku. Biorąc pod uwagę ilość obsłużonych przelotów, jest drugim co do wielkości - po porcie JFK lotniskiem w NY.
Na port składają się trzy terminale oraz terminal Cargo.

Port lotniczy Nowy Jork-LaGuardia to trzecie, co do wielkości lotnisko w Nowym Jorku. Usytuowane jest w dzielnicy Queens, w pobliżu sławnego Manhattanu.
LaGuardia jest portem lotniczym, obsługującym większość przelotów wewnętrznych - krajowych, lotów do Kanady oraz sezonowych lotów wakacyjnych na Bahamy.
Na ten port  lotniczy składa się aż siedem terminali.

Większość przelotów z Polski do Nowego Jorku obsługiwana jest przez port lotniczy JFK.
Loty do Nowego Jorku
najniższe ceny biletów lotniczych

Loty z portalu www.centerfly.pl